Kurumsal Kaynak Planlama (LİMA)

İşletmenizi Kim Kontrol Ediyor?
Siz mi? Veriniz mi?

Veri analizine dayalı işletme olmanın ayrıcalığını keşfedin, anlık verilerle daha hızlı karar alın. Doğru ve güvenilir iş kararları almak için Lima her zaman yanınızda

Lima ile gözünüzden hiçbir şey kaçmayacak!

Veri analizinde dijital çağ, hayatı kolaylaştırırken, bilgiye çok daha hızlı erişen firmalar için sayısız avantajlar sunar. Doğru karar alma süreci, firma sahibinin beklentilerini üst seviyeye çıkararak kaynaklarını daha verimli kullanılmasını sağlar.

Karar vermeden önce bilgiye mi ihtiyacınız var?
Image
Image
Image

LİMA ile tanışmanın tam zamanı!

Verilerini stratejik olarak kullanan, yorumlayan ve verimli bilgiler haline dönüştüren, doğru kararları alabilen işletme sahipleri rekabette bir adım öne çıkar. Hızlı bir şekilde karar verebilmek dinamik, pazarlarda önemli bir başarı faktörüdür.

Stratejik planları kolaylıkla hazırlayın, zamandan tasarruf edin.
Korgün ERP

Dilediğiniz yerden işletmenizin durumunu görün verinizi analiz edin.

Lima’nın yenilikçi çözümleriyle, web tabanlı platform üzerinden, raporlama araçları ve gösterge tabloları sayesinde tüm verilerinizi analiz ederek, riskleri erkenden belirleyebilir, fırsatları yakalayabilir, zayıf noktaları tespit edebilir süreçleri optimize edebilirsiniz.

LİMA sizin için neden gereklidir?

Veri analiz uzmanı olmanız gerekmiyor.

Teknolojinin hayatımıza yeni girdiği yıllarda veriyi yorumlamak yalnızca uzmanların işiydi. Lima yardımı ile veri analizi yapmak artık çok kolay. Doğru ve net bilgilerle yeni projeler geliştirmek ve gelecek planları yapmak size kalıyor.

Firmanızın üretim, satış, finans ve daha fazla iş süreçlerini analizini yaparak performansını ölçebilirsiniz. Sezonsal trendleri takip ederek, firmanızı gelecekte nelerin beklediği konusunda plan yapabilir, girilebilecek yeni pazarlar keşfedilebilirsiniz.

Korgün Yazılım

1992’den bugüne ürettiğimiz ve geliştirdiğimiz 100% yerli ERP yazılımlarımız ile müşterilerimize uçtan uca çözümler sunmaktayız

İletişim

Cumhuriyet Mah. Arabayolu Cad. Dönence Sok. No:19 34457 Tarabya - İstanbul

+90 212 274 46 35