Kurumsal Kaynak Planlama

İşinizi hafifleten çözümlerle TEDARİKÇİ her zaman yanınızda

Dijital çağ tedarik yönetiminde hangi fırsatları sunuyor?

Dijital teknolojide geleceğin tedarik ihtiyaçlarını bugünden karşılayın

Dijital dönüşüm tedarik yönetiminin beklentilerini üst seviyeye çıkararak, işletmenizde kaynakların daha verimli kullanılması, süreçlerin daha hızlı olması, üretim ve karlılıkta sürekliliği sağlar. ERP sistemle entegre olması, otomasyonun iş akışı sürecinde yüksek verimlilik ve hataların da ortaya çıkmasını engelliyor. İşletmenizin ihtiyacı olan çözümlerimizle dijital dönüşümün gücünü yakalayın. Biz hep yanınızdayız.

Tedarik yönetiminde en doğru iş süreçleri nelerdir?

Korgün ERP
Siparişlerinizin gecikmesi, müşterilere ürünleri zamanında teslim edememek, tedarik sürecindeki kayıplar, önünüzdeki en önemli engellerdir. Müşteriye doğru ürünün, doğru zamanda, doğru fiyata ve en düşük maliyetle ulaşmasını sağlamak için tedarik sürecinin iyi planlanması gerekir.
Web üzerinden online platformda yenilikçi çözümleriyle sipariş, satın alma, iş emri, onay, teslim, doğru iletişim gibi süreçlerinizi iyileştirerek, işlerinizi hızlı sağlıklı bir şekilde yürütmenize yardımcı olur.
ERP yazılımımızla tamamen entegre olup şirketinizin tüm verilerini istediğiniz yerden görüntüler.
Firmalar ile iletişim kopukluğu yanlış sipariş gönderimi onay mekanizması sorunlardan kurtulup daha yakın ilişkiler kurarak maliyetleri ve riskleri azaltır.
İşletme faaliyetiniz ister üretmek, ister satmak olsun süreç döngüsü ürün alımıyla başlar ve tedarikçilerden üreticilere, dağıtımcılara, toptancılara, perakendecilere ve son olarak tüketicilere uzanan bir zincirden oluşur. Üretimi yapılacak ürün için gerekli hammadde temini ve dağıtım kanallarının belirlenip toptancı ve perakendeci firmalara nihayetinde ürünün son tüketiciyle buluşması için tüm tedarik süreçlerini doğru takip etmek önemlidir.

Neden tedarikçi kullanmalıyım?

Tedarikçi ile birlikte iş süreçlerinizde dijital dönüşüme geçerek doğru bir şekilde yönetebilir, işinizi büyütürken maliyetleriniz azalır ve karlılığınız artar. Piyasanın dinamik yapısı ve ani değişimlerinde diğer oyuncularla rekabetiniz daha çok güçlenir.
Korgün ERP
Ürün teslimatındaki gecikmeleri azaltarak stok ve deponun etkin yönetilmesini sağlar.
Tedarik ve teslimat sürelerinin doğru planlanmasını sağlar.
Ürün geliştirme, pazarlama, operasyon, finans gibi farklı departmanların iletişimini sağlayarak bilginin şirket içinde akışını sağlar.
Stoklarınızı doğru yöneterek depolama maliyetlerinizi kontrol altında tutmanızı sağlar.
Müşteriye doğru ürünün ulaşması sağlandığından yüksek müşteri memnuniyeti kazandırır.

Korgün Yazılım

1992’den bugüne ürettiğimiz ve geliştirdiğimiz 100% yerli ERP yazılımlarımız ile müşterilerimize uçtan uca çözümler sunmaktayız

İletişim

Cumhuriyet Mah. Arabayolu Cad. Dönence Sok. No:19 34457 Tarabya - İstanbul

+90 212 274 46 35