Dijital Dönüşüm (Mobil Siparişçi)

Siparişlerinizi nereden yönetiyorsunuz?

Ürünlerinizi Android ve IOS işletim sistemli akıllı cihazlar üzerinden ekleyin ve sipariş almaya hemen başlayın. Anlık olarak stok, fiyat ve ürün bilgisi güncelleyin.

İşinize hız kazandırmak için akıllı mobil siparişçi her zaman yanınızda

Sipariş alırken en çok hangi problemle karşılaşıyorsunuz?

Sattığınız ürünün stokta olup olmadığı sipariş anında en çok karşılaşılan sorunların başında geliyor.

En çok ihtiyaç duyulan bilgilerden bir tanesi de müşterinin o andaki finansal durumudur. Şirket dışında sahada çalışan personeliniz, müşterinizin yanında sipariş alırken sorgulanan ürünün renk + beden, asorti, seri, lot bazında yeterli olup olmadığını anında görür ve sipariş verebilir.

Mobil siparişçi tüm bu ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlanmıştır.

Siparişleriniz avucunuzda mı?

Yerin ve zamanın önemi yok!

Mobil siparişçi istediğiniz bilgiyi anında size sunar. Satış elemanınız veya plasiyeriniz elindeki cep telefonundan stok durumunu kontrol edebilir, sipariş girebilir, müşterinin borç alacak durumu, hesap ekstresi, çek vb. istediği tüm bilgilere ulaşabilir.

Ne fayda sağlar?

Akıllı mobil sipariş çözümlerinin devreye alınması sayesinde sipariş operasyonları mobil ortama taşınır. Satış ekipleri, gerekli tüm bilgilere anlık olarak ulaşır. Böylece hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetinde gözle görülür iyileşme elde edilir. Kârlılığınız artırırken, satış ekiplerinin de performansı yükselir

Daha yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti, Yazıcıdan çıktı alma imkânı, Ürün barkodu okutma özelliği
Mobil Sipariş

Korgün Yazılım

1992’den bugüne ürettiğimiz ve geliştirdiğimiz 100% yerli ERP yazılımlarımız ile müşterilerimize uçtan uca çözümler sunmaktayız

İletişim

Cumhuriyet Mah. Arabayolu Cad. Dönence Sok. No:19 34457 Tarabya - İstanbul

+90 212 274 46 35