Perakende Sektöründe

Dijital dönüşümü başlatın

Yeni dönem teknoloji çağında, perakende sektörü müşterileri ilişkilerinin %70'inden fazlası online platform üzerinden olacağını biliyor musunuz?
1992’den Bugüne Tecrübemiz
1700+ Mağaza Müşterimiz

Mağazacılık yazılımından beklentileriniz neler?

İşletmenizin ihtiyacı olan çözümlerimizle dijital dönüşümün gücünü yakalayın. Biz hep yanınızdayız.

Mağazanızda hangi ürünü sattığınız değil, nasıl sattığınızla ilgileniyoruz

KG Shop, perakende satış ve ön muhasebe işlemlerinizi tek bir platformdan kolayca yönetmenizi, kasadaki işlem sürelerini hızlandırmakla kalmayıp ürün takibini ve müşteri yönetimini kolaylaştıran, verimliliğinizle birlikte kârlılığınızı arttıran entegre bir yazılımdır.

Yeni nesil perakendecilikte müşteri beklentilerinin değişmesiyle, dijital dönüşüm süreçleri ve bu dönüşümün bir parçası olan akıllı bulut teknolojisinin kullanıldığı entegre çözümlerle işletmenizin verimliliğini arttırın.

Mağazanızın içindeki yüzlerce ürünü kolayca yönetin

Dijital Dönüşüm
KG Shop, perakende satış ve ön muhasebe işlemlerinizi tek bir platformdan kolayca yönetmenizi, kasadaki işlem sürelerini hızlandırmakla kalmayıp ürün takibini ve müşteri yönetimini kolaylaştıran, verimliliğinizle birlikte kârlılığınızı arttıran entegre bir yazılımdır.
Satış süreçlerini son derece dinamik yürüten perakende sektöründe, birbirinden farklı yöntemler kullanan firmalar için kontrol ve yönetimi oldukça zordur.
KG Shop, perakende sektörüne özel hızlı ve verimli çözümleriyle, tek mağazadan zincir mağazaya kadar dönemsel satış durumları, sahadan verilerin toplanması analiz edilerek fayda sağlayacak bilgilerin elde edilmesi için, ister server tabanlı yerleşik ya da bulutta kullanılabilen çözümleriyle tüm iş süreçlerini etkin bir şekilde yönetmenizi sağlıyor.
İster tek mağaza olun, ister e-ticaret üzerinden tüm pazar yerleri ile online bağlantılı olun, ister çok şubeli zincir mağaza olun, perakende sektörüne özel çözümlerimizle işlerinizi kolaylaştırmak için biz hep yanınızdayız.

Dijital teknoloji nasıl çalışır?

Siz işyerinizde olmasanız bile işinize göz kulak olur.
Image
Stok Takibi
Stoklarınızı matriks yapı (renk+beden) sipariş, satın alma ve kasa satış sürecine kadar anlık olarak takip eder. Farklı renk ve bedende ürünleri tek tuşla stoklara ekleyerek zaman tasarrufu sağlar, verimliliğinizi ve kârlılığınızı arttırır.
Mobil Uygulamalar
Mobil uygulamalar özelliği sayesinde iOS, Android uyumlu cihaz, el terminali, telefon, tablet ile entegre çalışarak veri transferi yapar. Bürodan ve işyerinden bağımsız olarak dilediğiniz yerden anında bilgi girişi yapabilir.
Barkod Desteği
Sınırsız Renk-Beden tanımlama, tüm süreçlerde barkod desteği ile alış, satış, gibi işleri çok daha pratik hale getirir.
Kasa İşlemleri
Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde hızlı kasa işlemleriyle kesintisiz satış yaparak müşteri memnuniyetiniz artar. Personelinizin performansını takip ederek, mağaza içi bilgi akışını hızlandırır.

Zincirin halkalarını birbirine bağlayın

Merkez ile şube mağazalar arasında gerçek-zamanlı bilgi paylaşımı dijital çağın gereksinimi olan hız ve verimliliği birlikte getiriyor. Süreçlerin kontrol edilebilir olması verilerin daha kolay analizini sağlıyor.
Image
Sınırsız stok girişi
Ürün ve sevkiyatları takip etme
Mağazalar arası ürün takibi
Fiyatları toplu olarak güncelleme
Kampanya seçenekleri hazırlama
Tek merkezden çoklu şube yönetimi
Sahadan satış/sipariş/fatura işlemleri
Satan/satmayan ürün analizi
Müşteri ilişkilerini yönetme
Çalışanların performansını takip etme
Raporları anlık olarak görüntüleme
Kolay sayım özelliği

Çözümlerimizi keşfedin verimliliğinizi arttırın

İşletmenizin ihtiyacı olan yazılım çözümlerimizle, dijital teknolojik dönüşüme adım atarken rekabet gücünüzü arttırmak için hep yanınızdayız

Korgün Yazılım

1992’den bugüne ürettiğimiz ve geliştirdiğimiz 100% yerli ERP yazılımlarımız ile müşterilerimize uçtan uca çözümler sunmaktayız

İletişim

Cumhuriyet Mah. Arabayolu Cad. Dönence Sok. No:19 34457 Tarabya - İstanbul

+90 212 274 46 35