Kurumsal Kaynak Planlama (Outwork)

Üretim süreçlerinizi optimize etmek için

Outwork iş akışınızı tasarlasın, süreçlerinizi optimize ederek zamandan ve mekandan bağımsız üretim sahanızı anlık yönetin!

Her yerden üretim süreçleri gözünüzün önünde

Outwork, Korgün ERP sistemi ile tamamen entegre olup, web tabanlı çözümleriyle tüm üretim süreçlerinizi her yerden takip etme olanağı sunar. Siz üretim aşamalarını planlarken makinelerinizin iş yükünü etkin bir şekilde yönetir.

İşletmenizin verimliliği artar, üretim süreçleriniz iyileşir, hata payınız düşer.

Üretim süreçlerinde kim? Hangi işi? Ne zaman yapar?

Outwork ile iş akışını kolayca tasarlayıp, kullanıcıların atanmış görevleri yerine getirmesini sağlayarak, gerçek zamanlı olarak izlenebilir bir şekilde yürütülmesiyle üretim hatları verimli hale gelir.

Bilgilere anlık erişim, hataları azaltır ve işletmenizde önemli zaman tasarrufu sağlar.

İş akış yönetimi üretim sahasında neden önemli?

Üretim süreciniz birden fazla aşamadan oluşuyorsa, çoklu iş emri oluşturmak yerine, bir üretim emri oluşturarak, ister Web üzerinden, ister Mobil cihazlar üzerinden sisteme hızlı ve kolay bir şekilde erişmeyi sağlar.

Outwork, üretim süreçlerini gerçek zamanlı veriye dayalı, yönetmenizi sağlar.

Outwork Ne Fayda Sağlar?

Üretim aşamalarıyla ilgili tüm önemli verilerin işlenmesini ve üretim hatlarının kontrolünü sağlayabilirsiniz. Tanımlanmış ana üretim iş emirlerine alt iş emirleri tanımlayabilirsiniz. Üretim süreciniz birden fazla aşamadan oluşuyorsa, birden fazla üretim iş emri oluşturmak yerine, bir üretim emri ile takip edebilirsiniz. Üretim iş emirleri oluşturarak, kişilere emir atama yapabilir, üretim süreçlerini yönetebilirsiniz.

Korgün Yazılım

1992’den bugüne ürettiğimiz ve geliştirdiğimiz 100% yerli ERP yazılımlarımız ile müşterilerimize uçtan uca çözümler sunmaktayız

İletişim

Cumhuriyet Mah. Arabayolu Cad. Dönence Sok. No:19 34457 Tarabya - İstanbul

+90 212 274 46 35