KG WMS

Akıllı Depo Yönetim Sistemimizin Size Nasıl Yardımcı Olacağını KEŞFEDİN

KG WMS Depo Yönetim Sistemi, mevcut stoklarını tüm satış kanallarına açmak, satışlarını ve operasyon verimliliğini arttırmak, pazardaki değişimlere uyum sağlamak isteyen siz Üretici, e-Ticaret, Perakendeci ve Toptancı işletmeler için bir yazılım çözümüdür.

Çözümlerimizi keşfedin verimliliğinizi arttırın

İşletmenizin ihtiyacı olan yazılım çözümlerimizle, dijital teknolojik dönüşüme adım atarken rekabet gücünüzü arttırmak için hep yanınızdayız

Günümüzde “e-Ticaret” ile satışlarını arttıran firmaların, büyüdükçe çözüm bekleyen sorunları da büyüyor. Rekabet de öne geçmek için hızlı toplama, hızlı paketleme, hızlı teslimat ve hatasız operasyon öncelik kazanıyor.

Farklı satış kanallarında (Pazar Yerleri) ticaret yapan firmalar, paketleme, sevk işlemleri, ürün teslimatı ve iade işlemlerinde Akıllı Depo Yönetimi sayesinde hızlı, hatasız kolaylıkla ihtiyaç duyduğu performansı sağlıyor.

Depo İçinde Siparişlerinizi Hızlı ve Hatasız Toplamakta Zorlanıyor musunuz?

"İşinizde Karlılığınızı Arttırmak için KG WMS ile hep yanınızdayız"

Siparişlerinizi kolayca toplamak için en verimli rotayı oluşturun. Depo içerisinde ürünlerinizin hazırlama süresi kısalırken, çalışanlarınızın verimliliği de %100 artar.

Aynı zamanda tüm depo süreçlerinizi tek noktadan yönetip, renk-beden, seri/lot şeklinde tam olarak nerede olduğunu görerek takip edersiniz.

KG WMS sayesinde insan kaynaklı hataları en aza indirirken, maliyetlerinizi düşürür, verimliliğinizi arttırırsınız.

Image
Image

Deponuzdaki Karmaşadan Nasıl Kurtulursunuz?

Stoklarınızı anlık olarak takip ederek, tüm satış kanallarından ortak stok takibiyle hatalı ürün satmaktan kurtulun.

Stok ve depo operasyonlarına ilişkin gerçek zamanlı görünürlük elde ederek müşterilerin satın alma beklentilerini ve alış verişini daha keyifli hale getirin.

Satış ekipleri, satış noktaları, pazar yerleri ve depo arasındaki süreçlerin entegrasyonu ve yönetimi sayesinde müşteri memnuniyetinizi arttırın.

Depo ve Tüm Satış Kanallarını Tek bir Noktadan Yönetin

İşletmenizde Rakamlar Sizinle Konuşuyor mu?

Günümüzün tedarik zinciri hız talep ediyor. KG WMS Operasyonlarınızı hızla genişletmek için ihtiyaç duyduğunuz ölçeklenebilirliği size sağlıyor. Gerçek zamanlı veriler ile daha güvenilir depo düzeni sunarak hataları ortadan kaldırıyor ve süreci büyük ölçüde hızlandırıyor.

KG WMS, zamanında sevkiyat, stok doğruluğu, dağıtım maliyetleri, sipariş döngü süresi ve diğer önemli verileri size rapor eder.

Yoğun geçen sezonların iş yükünü azaltmak ve değişkenlikleri yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz raporlar elinizin altında.

Siz Verileriniz İçin Değil, Verileriniz Sizin İçin Çalışsın

Image
Image

Akıllı Depolama Sistemine HAZIR MISINIZ?

KG WMS Sizi Yarına Bu Günden Hazırlar.

KG-WMS Akıllı Depo Yönetim Sistemi, stokların yönetimi, tedarik, mal kabul, paketleme, toplama, sevkiyata kadar olan iş süreçlerini daha etkin yöneterek hizmet kalitesini arttırmanızı sağlar.

Çözümlerimiz sayesinde müşterilerin doğru ürünleri zamanında almasını sağlarken depo operasyonlarında hataları ortadan kaldırarak, sağladığı avantajlar ile birlikte kârlılığınızı arttırır.

İşinizde Yeni Fırsatlar Doğduğunda Artık Hazırsınız!

KG WMS Akıllı Depo Sistemleri İşletmenize Ne Fayda Sağlar?

Günlük Depo İşlemlerini ve İş Akışlarını Kolaylaştırın!

Siparişlerin hazırlama sürelerini kısaltın. Bırakın ürünlerin nerede olduğunu el terminalleri bulsun.

Barkod kod yapısının tüm modüllerle olan entegrasyonu sayesinde depodaki rafta bulunan her bir malzemeyi kolayca bulun.

Ürünlerinizi deponuzdaki raflara yerleştirdiğinizde, gerçek zamanlı olarak veri tabanında güncel ve doğru verileri görün.

İşletmenizin merkez ve farklı lokasyonlarda bulunan mağazalardaki ürünleriniz dahil olmak üzere stoklarına anlık ve gerçek zamanlı görün.

Akıllı cihazlar sayesinde dokümanı ortadan kaldırın.

Yanlış/eksik yükleme ve sevkiyatlarda hata oranlarını düşürün.

İnsan kaynaklı hataları en aza indirerek maliyetleri düşürün, verimliliği arttırın.

Anlık stok takip etme ve sayım sürelerinde kısalma, stok doğruluğunda artış sağlayın.

El terminalleriyle renk-beden, seri/lot bazında karşılaştırma yaparak hataları minimuma indirin.

Korgün Yazılım

1992’den bugüne ürettiğimiz ve geliştirdiğimiz 100% yerli ERP yazılımlarımız ile müşterilerimize uçtan uca çözümler sunmaktayız

İletişim

Cumhuriyet Mah. Arabayolu Cad. Dönence Sok. No:19 34457 Tarabya - İstanbul

+90 212 274 46 35