Ücretsiz Demo Talebi
Çözümlerimizi keşfedin verimliliğinizi arttırın

İşletmenizin ihtiyacı olan yazılım çözümlerimizle, dijital teknolojik dönüşüme adım atarken rekabet gücünüzü arttırmak için hep yanınızdayız


‘Büyük Veri’ kavramı, matematiksel programlama ve bilimsel sezginin çok önemli bir kombinasyonu olan veri bilimi ile oldukça bağlantılıdır. Özellikle optimum kararların alınmasında, model çıktılarının ilgili iş süreçlerine en uygun biçimde entegre edilmesinde ‘büyük veri analitiği’nin kullanıldığı düşünülürse, söz konusu kavram bir işletmenin değerlerinin üretilmesi açısından oldukça önemlidir.

Korgün olarak 20 yılı aşkın süredir , ‘büyük veri analitiği’nin önemli bir bileşeni olan çok büyük ölçekli verinin efektif bir biçimde işlenmesi yeteneğine sahip olunması açısından ‘büyük veri analitiği’ kavramına sektörde önemli ölçüde hizmet vermekteyiz.

Büyük veriden yararlanmak, veriyle çalışan ve değişik yeteneklerle donatılmış bir takıma gereksinim olduğu kadar akademi ile de etkin bir işbirliğini gerektirir ki Korgün bu hususları kendisi için önemli bir misyon olarak belirlemiştir. İleri düzey istatistik, veri madenciliği, makine öğrenmesi, metin madenciliği gibi ileri düzey analitik teknikleri kullanan değişik becerilerle donatılmış takım, veri analitiğine ilişkin süreçlerde öncelikle sorgulama yapar, veriyi görselleştirir ve detaylı analizler için ilgili istatistiksel yöntemleri kullanır.

Sosyal Ağlar

Korgün Yazılım

Cumhuriyet Mah. Arabayolu Cad. Dönence Sok. No: 19 Hacıosman 34457 Tarabya - İstanbul

+90 (212) 274 46 35 pbx