Bizi Tercih Edenler

Tüm Dünya’dan sipariş alır hale geldik

Tüm Dünya’dan sipariş alır hale geldik

Tüm Korgün ailesine bir teşekkür iletmek istiyorum. 2005 yılında Erkan bey ile Biga’da adım attığımız bu yolda Fadim hanım ve tüm Korgün ekibi ile 16. yılımıza geldik.

Ve bugün tüm Dünya’dan sipariş alır hale geldik. Bunca yıldır firmamızın büyümesinde Korgün Yazılımın desteği büyüktür ve bunu her ortamda söylemekten ve tavsiye etmekten hiç çekinmedim.

Bugün yaptığımız görüşmeden sonra artık inanıyorum ki Korgün ile daha da geniş bir perspektifde çalışıyor olacağız. Sizlerde çok iyi biliyorsunuz sektörde inanılmaz gelişmeler oluyor ve hep beraber buna ayak uydurmamız gerekiyor. Firmamız büyürken ister istemez düşünüyoruz; bizler bu gelişmelere bu hızda ayak uydurabilecek miyiz… Korgün için de bunu düşünmüyor değildik tabi ki. Nitekim bugün sizinle yaptığımız görüşmeden sonra "Gelecek" için de hiç bir kuşkumuz kalmadı. Nasip olursa daha uzun yıllar her birlikte kendimizi yenileyerek çalışıyor olacağız.

Bunca yıldır hiç desteksiz bırakmayan, derdimizi dinleyen ve çözüm üreten, hem çalışanı hem patronu mutlu etmeye çalışan:) Her bir Korgün çalışanına buradan sizin aracılığınız ile teşekkür ederim.

Tuncay SOLMAZ | Genel Müdür
OTTO SOLMAZ | ayakkabionline.com