Bireysel Konum Bulma Hizmeti (Turkcell)

AcabaNerede

Artık merak etmeyin, sevdikleriniz nerede öğrenin!
Image

Artık merak etmeyin, sevdikleriniz nerede öğrenin!

Artık çocuğunuz, eşiniz, sevdikleriniz nerede, çok kolay sorgulayabileceksiniz! Bireysel konum bulma hizmetini izine bağlı olarak 5255 Turkcell kısa numarası üzerinden yanı sıra iPhone/iPad, Android ve www.acabanerede.com internet sitesinden veren konum tabanlı lokasyon hizmetidir.
Acabanerede
Acabanerede

Nasıl Kayıt Olurum?

Servise ücretsiz kayıt olmak için KAYIT boşluk RUMUZ yazıp 5255'e SMS gönderin. (Örn: KAYIT GAMZE34) SMS ile size gönderilen RUMUZ ve ŞİFRE ile Acabanerede'ye giriş yapabilirsiniz.

Nasıl Liste Oluştururum?

SMS ile size gönderilen RUMUZ ve ŞİFRE ile giriş yaptıktan sonra KİŞİ EKLE butonuna basarak nerede olduğunu öğrenmek istediğiniz kişileri davet edin. Davet edilen kişilere güvenlik nedeni ile gün içerisinde gönderilecek ONAY mesajının kabul edilmesinden sonra SORGULA butonuna basarak listenizdeki kişilerin konumlarını öğrenebilirsiniz.

Ücret Bilgisi

Turkcell 5255 kısa mesaj numarası üzerinden çalışan SMS hizmeti, www.acabanerede.com internet sitesi, Android, iPhone/iPad uygulaması üzerinden yapılacak her NEREDE veya benzeri konum sorgusu vergiler dahil 1 TL olarak ücretlendirilecektir. Konumu sorgulanan kullanıcılar herhangi bir ücret ödemezler. Ücret iadesi yapılamaz.

Üyelik İptali

IPTAL yazıp 5255'e ücretsiz bir mesaj göndererek üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Veya RUMUZ ve ŞİFRE ile Acabanerede'ye giriş yaptıkdan sonra menüden BİLGİLERİM butonuna basın. ÜYELİĞİMİ SONLANDIR butonu ile Acabanerede üyeliğiniz iptal edilir.