Kurumsal

Korgün Yazılım

Şirket Profili

1992’den bugüne ürettiğimiz ve geliştirdiğimiz
100% yerli ERP yazılımlarımız ile müşterilerimize uçtan uca çözümler sunmaktayız.

PDF tanıtım dosyalarını indirmek için PDF simgesine tıklayabilirsiniz...

01 Esnek Yapı

Korgün Yazılım’ın ERP Programları, esnek yapısıyla firmanız iş akışına kolayca uyarlanır; satın almadan üretim takibine, satış ve dağıtımdan finansa, malzeme yönetiminden muhasebeye tüm iş süreçlerini kontrol altına alır.

02 Hızlı Kontrol

Envanterinizin her noktasında kazanacağınız hızlı kontrol ve hareket kabiliyeti ile fazla veya eksik satınalımlarınız ve zamansız üretimleriniz veya sevkiyatlarınız artık sona erecek.

03 Verimlilik

İşletme kaynaklarınızı en verimli şekilde yönetmenizi, maliyetlerinizi düşürüp karlılığınızı artırmanızı, planlama ve stratejik karar alma süreçlerinizi tutarlı ve düzenli bilgi akışıyla besleyip, rakipleriniz karşısında öne geçmenizi sağlar.

04 Raporlama

Satış sipariş raporlarınızdan malzeme ihtiyaçlarınıza, depo durumunuzdan üretim planınıza satın alma ihtiyaçlarınızdan maliyetlerinize ve kazançlarınıza kadar her şey elinizin altında olacak.

1992 'den Bugüne...

Korgün Yazılım, 1992 yılında kobiler için üretim otomasyon yazılımları geliştirmek amacı ile kurulmuş ilk yerli yazılım firmalarındandır.

27 Yıllık Tecrübe

1992 yılından bu yana KOBİ'ler için üretim yazılımları (ERP) geliştiren Korgün, yine aynı yıllarda kobilerin satış ve dağıtım sorunlarını da çözümlemek amacıyla mağazacılık yazılımları ve lojistik yazılımları geliştirmiştir.

Neden Korgün?

Çünkü Korgün Yazılım müşterileri ile ilişkisini iş ortaklığı olarak kabul eder, proje sonrasında da her türlü destek hizmetini vermeye devam eder.

Dünyada değişen üretim / dağıtım teknikleri ve hızlı rekabet koşullarının yerli KOBİ' lere yansımalarını önceden gören Korgün Yazılım, üretici ve dağıtıcı firmaların, kurumsal kaynak planlaması (ERP) yazılım ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirdiği ERP yazılımlarını reel sektörün kullanımına sunmuştur.

Bugün, rekabet ortamında başarı sağlamak isteyen üretici ve dağıtıcı işletmelerin özel yazılım çözümleri yanısıra, bireysel kullanıcılarında kullanabildikleri yazılımları ve MOBİL çözümleri geliştiren Korgün Yazılım, Lokasyon tabanlı yazılımlar, iPhone - iPad - Android tabanlı uygulamalar, mobil veri, M2M, GPS, GIS, Gömülü yazılımlar ile mobil pazarda bireysel ve kurumsal çözümler geliştirerek ülke ekonomisine katkı yapabilmenin haklı gururu içerisindedir.

Korgün Yazılımın Üye Olduğu Sivil Toplum Kuruluşları;

BİYESAM (Bilişim Yazılım Üreticileri ve Eser Sahipleri Meslek Birliği)

YASAD (Yazılım Sanayicileri Derneği)

TÜBİSAD (Bilişim Sanayicileri ve İşadamları Derneği)

AYSAD (Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği)

Misyon

Yazılım alanında öncü firma olarak, müşterilerine "komple çözüm“ sunmak, yanı sıra özel hizmet alternatifleri ile müşterilerinin beklentilerini yükseltmelerini sağlayacak yeni bilişim teknolojileri, yazılımları ve mobil servisleri üretmektir.

Vizyon

Kaliteli işgücü ile Ar-Ge çalışmalarına devam edip, yüksek teknoloji kullanarak stratejik iş ortaklıklarımızı arttırmak ve yazılım sektöründe önce ulusal daha sonra uluslararası marka olmak hedefini kendimize vizyon olarak seçip bu yolda emin adımlarla ilerlemek

Değerler

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma, öncülük, uzmanlık, istikrar, çevreye duyarlılık, ülke ekonomisine ve eğitime katkı

Sosyal Ağlar

Korgün Yazılım

Cumhuriyet Mah. Arabayolu Cad. Dönence Sok. No: 19 Hacıosman 34457 Tarabya - İstanbul

+90 (212) 274 46 35 pbx