Kurumsal

Korgün Yazılım

Korgün Proje Metodu

Korgün Yazılım, müşterileri için uyguladığı her çözümü bir proje olarak tanımlar. Her bir projede 3 ana safhada planlanır ve yürütülür;

Korgün Yazılım, müşterileri ile ilişkisini iş ortaklığı olarak kabul eder, proje sonrasında da her türlü destek hizmetini vermeye devam eder.

Teknoloji sorunlarınızı çözmede sadece bir araç olabilir. Firmanız için doğru çözüm, iş modelinizi iyi analiz edip, elindeki aracı ona uyarlayarak kullanımınıza sunan, program kurmayı değil çözüm üretmeyi ilke edinmiş doğru iş ortağı ile çalışarak mümkündür.

Bizi Arayın,

Siparişlerinizin üretimin hangi aşamasında olduğunu, sevkiyat tarihlerini takip etmekte zorlanıyor musunuz?

Stoklarınızdaki mamul, yarımamul, hammadde mevcudunu doğru olarak göremiyorsunuz, dolayısıyla üretmeniz gerekeni, üretmek için ihtiyacınızı yanlış, eksik veya fazlamı hesaplıyorsunuz?

Yanlış ya da eksik sevkiyatlardan dolayı yaptırımlarla karşılaşıyor musunuz?

Stok maliyetlerinizi, borç ve alacaklarınızı, nakit akışı vade farkı kayıp ve kazançlarınızı, dövize bağlı karlılığınızı yeterince göremiyor musunuz?

Çalışanlarınızın hataları, verimliliğinizi ve müşteri memnuniyetini mi düşürüyor?

Sorunlar bitmiyor; artan yerel ve global rekabet baskısı altında şirketinizin karlılığını sürdürmeniz, müşterilerinize en uygun fiyata mümkün olan en kaliteli ürünleri en iyi hizmetle en kısa zamanda sunmanıza bağlı.

Korgün Yazılım’ın ERP Programı KG Palaimonâ, esnek yapısıyla firmanız iş akışına kolayca uyarlanır; satın almadan üretim takibine, satış ve dağıtımdan finansa, malzeme yönetiminden muhasebeye tüm iş süreçlerini kontrol altına alarak;

İşletme kaynaklarınızı en verimli şekilde yönetmenizi,

Maliyetleriniz düşürüp karlılığınızı artırmanızı,

Müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmanızı,

Günlük işlerin yükünden kurtulup, planlama ve stratejik karar alma süreçlerinizi tutarlı ve düzenli bilgi akışıyla besleyip ufkunuzu açmanızı,

Rakipleriniz karşısında öne geçmenizi sağlar.

Doğru İş Ortağıyla Çalışın!

Korgün Yazılım Sizin İçin Doğru İş Ortağıdır.

Biz orta ölçekli firmaları tanıyor ve sorunlarını biliyoruz.Türkiye’de farklı sektörlerde, çeşitli firmalarda gerçekleştirdimiz yüzlerce başarılı projenin sonucu elde ettiği bilgi birikimi ve tecrübeyi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

“Korgün olarak biz, sorunlarınızı çözmeye talibiz.”

Sosyal Ağlar

Korgün Yazılım

Cumhuriyet Mah. Arabayolu Cad. Dönence Sok. No: 19 Hacıosman 34457 Tarabya - İstanbul

+90 (212) 274 46 35 pbx