Bizden Haberler

Vera ve Korgün Yazılım ödeme sistemlerinde çıtayı yükseltti

Korgün Yazılım, Vera ile yaptığı işbirliğiyle geliştirdiği yeni nesil ödeme kayıt sistemini düzenlediği etkinlikte tanıttı. 1992 yılından bu yana perakende sektörüne hizmet veren Korgün Yazılım, 1650’den fazla perakende müşterisine ve 550’den fazla üretim müşterisine sahip. Üretimden, planlamaya, satıştan, mobil uygulamalara kadar geniş bir faaliyet alanına sahip olan Korgün Yazılım, Vera ile yaptığı işbirliği ile geliştirilen yeni nesil ödeme kayıt sistemini düzenlediği etkinlikle birlikte tanıttı.

Etkinlikte tanıtılan yeni nesil yazar kasayla birlikte perakende sektörü, önemli avantajlara sahip olacak. İş süreçlerini gözle görülür bir şekilde hızlandıracak perakendeciler, bankalardan gelen geri dönüşleri çok daha iyi ve verimli bir şekilde takip etme imkanına sahip olacak. Tüm ödeme şekillerini sisteme en doğu şekilde aktaracak olan işletmeler, gün sonu işlemlerini alırken daha önce karşılaşılan zorlukları da rafa kaldıracaklar.

Korgün Yazılım ve Vera’nı işbirliğiyle geliştirilen yeni nesil yazar kasa, bir diğer değişle ödeme sistemi, sahip olduğu özelliklerle de dikkat çekiyor. 20 yıl kapasiteli mali hafızaya sahip olan cihaz, 40 milyon satırlık elektronik kayıt ünitesi, dahili akü gibi özelliklerle donatılmış. Kullanılan yazar kasa ve çok sayıda pos cihazının tek bir cihaz üzerinde birleşimi olan Vera Delta işletmelerdeki POS fazlalığını ortadan kaldırdığını da belirtmek gerekiyor.

Korgün Yazılım Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Ufuk Güneş, Vera ile yaptıkları projenin önceki süreçlerde gerçekleştirdikleri çalışmalardan çok daha farklı olduğunu ifade etti. Perakende sektörüne 23 yıldır hizmet ettiklerini söyleyen Güneş, perakende sektörüne en yeni teknolojileri sunmanın kendileri için son derece önemli olduğunu ve bunun şirketlerinin misyonu olduğunun altını çizdi. Vera ile yaptıkları çalışma ile birlikte müşterilerinin yeni nesil ödeme sistemine son derece rahat bir şekilde geçeceğini dile getiren Güneş, bu sayede tek bir nokta üzerinden yazar kasa işlemlerini gerçekleştirecek perakende sektöründeki müşterilerinin, iş süreçlerinde önemli bir avantaj yakalayacağını belirtti.

http://www.bthaber.com/bilisim-dunyasi/vera-ve-korgun-yazilim-odeme-sistemlerinde-citayi-yukseltti/1/15921

Sosyal Ağlar

Korgün Yazılım

Cumhuriyet Mah. Arabayolu Cad. Dönence Sok. No: 19 Hacıosman 34457 Tarabya - İstanbul

+90 (212) 274 46 35 pbx