TEŞEKKÜR EDERİM
Korgün ailesi herkese merhabalar, Pandemi sürecinde geliştirdiğiniz e-Showroom uygulamasından çok memnun olduğumu dile getirmek için bu yazıyı yazmaya karar verdim.
Öncelikle ilgi ve alakanızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Ayrıca dün akşam online ödeme platformumuzda çalışmaya başladı ben daha çok mutlu oldum.
e-Showroom platformu bizim gibi firmalar için bulunmaz velinimet , artık bize düşen bu platformu şirket menfaatlerine göre düzenleyip keyfini çıkartmak. Bizim platformda istediklerimizi iki etmediğiniz ve elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığınız için de teşekkür ederim.
Biliyorum ki biz aileyiz. Hepinizi çok seviyorum. İyi çalışmalar , kolay gelsin.
Vedat Düven | Üretim Planlama Müdürü
Otto Solmaz | ayakkabionline
ottosolmaz
Tüm Korgün ailesine bir teşekkür iletmek istiyorum. 2005 yılında Erkan bey ile Biga’da adım attığımız bu yolda Fadim hanım ve tüm Korgün ekibi ile 16. yılımıza geldik.

Ve bugün tüm Dünya’dan sipariş alır hale geldik. Bunca yıldır firmamızın büyümesinde Korgün Yazılımın desteği büyüktür ve bunu her ortamda söylemekten ve tavsiye etmekten hiç çekinmedim.

Bugün yaptığımız görüşmeden sonra artık inanıyorum ki Korgün ile daha da geniş bir perspektifde çalışıyor olacağız. Sizlerde çok iyi biliyorsunuz sektörde inanılmaz gelişmeler oluyor ve hep beraber buna ayak uydurmamız gerekiyor. Firmamız büyürken ister istemez düşünüyoruz; bizler bu gelişmelere bu hızda ayak uydurabilecek miyiz… Korgün için de bunu düşünmüyor değildik tabi ki. Nitekim bugün sizinle yaptığımız görüşmeden sonra "Gelecek" için de hiç bir kuşkumuz kalmadı. Nasip olursa daha uzun yıllar her birlikte kendimizi yenileyerek çalışıyor olacağız.

Bunca yıldır hiç desteksiz bırakmayan, derdimizi dinleyen ve çözüm üreten, hem çalışanı hem patronu mutlu etmeye çalışan:) Her bir Korgün çalışanına buradan sizin aracılığınız ile teşekkür ederim.
Tuncay SOLMAZ | Genel Müdür
OTTO SOLMAZ | ayakkabionline.com
Eren Holding
devanlay - eren
Moda dünyasının güçlü markası LACOSTE, Türkiye’de kurduğu yeni ayakkabı üretim fabrikasında yol arkadaşı olduk.

Korgün ERP, sektörde öncülüğünü yaptığı yenilikçi çözümlerle, LACOSTE Türkiye'nin tüm süreçlerini uçtan uca dijital ortama taşıyoruz.

Satış pazarlamadan üretime, planlamadan üretim alanı ve tedarik yönetimine kadar ERP sistemi üzerinde birbirine bağlı çalışan entegre proje ile adım adım ilerliyoruz.

Social Networks

Korgun Software

Cumhuriyet Mah. Arabayolu Cad. Dönence Sok. No: 19 Hacıosman 34457 Tarabya - Istanbul

+90 (212) 274 46 35 pbx


Contact Form