Satış temsilcilerimiz çözümlerimizle sizleri tanıştırarak, firmanızın ihtiyaçlarını tespit etmenizde size yardımcı olacak.

Ücretsiz Demo Talebi

Dünyanın Heryerine Satış Yapın

Dünya ticaretinde işletmelerin en bilinir sorunları zaman, erişilebilirlik ve pazarlama maliyetleridir. e-Showroom sytem ile işletmenize ait olan ürün ve hizmetlerinizi dijitalleştirerek 7/24 erişilebilir hale getirebilir, dünyanın her hangi bir noktasındaki firmaya ulaşabilir ve dijital ortamda alınan siparişler ile satışlarınızı arttırabilirsiniz.

e-Showroom ile ülkeler arası saat farkları, tatil gibi süreçlerden etkilenmeden 7/24 açık satış ağınızı kurabilir, mesainiz bitse bile satış ve sipariş almaya devam edebilirsiniz.

e-Showroom ile aldığınız siparişler otomatik olarak Korgün ERP sisteminize aktarılarak ( eleman ve zaman sorunu yaşamadan ) teklif, sipariş, stok ve üretim hareketine dönüştürülür.

Dünyanın her yerinden müşterileriniz e-Showroom ile sipariş ve cari hesap kontrollerini kendi dilleri ile 7/24 online olarak Korgün ERP sisteminiz ile %100 entegreli şekilde yapabilir. Bu sayede müşterileriniz ile iletişim sorunu yaşamadan satışlarınızı arttırabilirsiniz.
 

1992’den bugüne ürettiğimiz ve geliştirdiğimiz
100% yerli ERP yazılımlarımız ile müşterilerimize uçtan uca çözümler sunmaktayız.

PDF tanıtım dosyalarını indirmek için PDF simgesine tıklayabilirsiniz...

01 Esnek Yapı

Korgün Yazılım’ın ERP Programları, esnek yapısıyla firmanız iş akışına kolayca uyarlanır; satın almadan üretim takibine, satış ve dağıtımdan finansa, malzeme yönetiminden muhasebeye tüm iş süreçlerini kontrol altına alır.

02 Hızlı Kontrol

Envanterinizin her noktasında kazanacağınız hızlı kontrol ve hareket kabiliyeti ile fazla veya eksik satınalımlarınız ve zamansız üretimleriniz veya sevkiyatlarınız artık sona erecek.

03 Verimlilik

İşletme kaynaklarınızı en verimli şekilde yönetmenizi, maliyetlerinizi düşürüp karlılığınızı artırmanızı, planlama ve stratejik karar alma süreçlerinizi tutarlı ve düzenli bilgi akışıyla besleyip, rakipleriniz karşısında öne geçmenizi sağlar.

04 Raporlama

Satış sipariş raporlarınızdan malzeme ihtiyaçlarınıza, depo durumunuzdan üretim planınıza satın alma ihtiyaçlarınızdan maliyetlerinize ve kazançlarınıza kadar her şey elinizin altında olacak.

Kurumsal Kaynak Planlama

Üretimde Rekabet Gücünüze Güç Katacağınız
%100 Yerli ERP - Kurumsal Kaynak Planlama

Yeni Nesil Mağazacılık Çözümü

Modern Mağazacılık Yapmak İsteyen Tüm İşletmelere

Az Zamanda Çok Yol

Siparişten Sevkiyata Kadar Üretiminizi Takip Edin

Ticari Paket

Herme ile çalışmaya başlayın işletmenizde verimliliği arttırın

Korgün Yazılım, müşterileri için uyguladığı her çözümü bir proje olarak tanımlar.

Her bir projede 3 ana safhada planlanır ve yürütülür;

Korgün Yazılım, müşterileri ile ilişkisini iş ortaklığı olarak kabul eder, proje sonrasında da her türlü destek hizmetini vermeye devam eder.

Teknoloji sorunlarınızı çözmede sadece bir araç olabilir. Firmanız için doğru çözüm, iş modelinizi iyi analiz edip, elindeki aracı ona uyarlayarak kullanımınıza sunan, program kurmayı değil çözüm üretmeyi ilke edinmiş doğru iş ortağı ile çalışarak mümkündür.

Ücretsiz Demo Talebi

Satış temsilcilerimiz çözümlerimizle sizleri tanıştırarak, firmanızın ihtiyaçlarını tespit etmenizde size yardımcı olacak.

Müşteri Memnuniyet Anketi

Firmamızın hizmetleri konusunda geri bildirimlerinizi rica ederiz.

Eğitim/Destek Talep

Eğitim/Destek taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

eLearning (Video Eğitim)

eLearning platformundan kaydınızı yaparak Korgün Yazılım yetkilisinin onayından sonra video eğitimlerimizi izleyebilirsiniz.

İş Başvurusu

İş başvurusu yapmak için formu eksiksiz olarak doldurup bize gönderebilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

Tüm açık pozisyonları sayfamızdan görebilir ve size uygun olduğunu düşündüğünüz pozisyona başvurabilirsiniz.

1992 'den Bugüne...

Korgün Yazılım, 1992 yılında kobiler için üretim otomasyon yazılımları geliştirmek amacı ile kurulmuş ilk yerli yazılım firmalarındandır.

27 Yıllık Tecrübe

1992 yılından bu yana KOBİ'ler için üretim yazılımları (ERP) geliştiren Korgün, yine aynı yıllarda kobilerin satış ve dağıtım sorunlarını da çözümlemek amacıyla mağazacılık yazılımları ve lojistik yazılımları geliştirmiştir.

Neden Korgün?

Çünkü Korgün Yazılım müşterileri ile ilişkisini iş ortaklığı olarak kabul eder, proje sonrasında da her türlü destek hizmetini vermeye devam eder.

560 +

Fabrika

1700 +

Mağaza

15 m +

Bireysel Yönettiği Müşteri

210 k +

Mobil Müşteri

Korgün Hizmetler sayfamızdan ürün ve çözümlerimizi inceleyebilir, güvenli olarak satın alabilirsiniz.

ERP - Kurumsal Kaynak Planlama

Perakende Mağaza Otomasyonu

Mobil Şirket Yönetimi

Müşterilerimizden Görüşler

Referanslarımızdan Bazıları

Sosyal Ağlar

Korgün Yazılım

Cumhuriyet Mah. Arabayolu Cad. Dönence Sok. No: 19 Hacıosman 34457 Tarabya - İstanbul

+90 (212) 274 46 35 pbx